GYVI MASALAI Plūdės Kitos prekės Pristatymas

Šaldytuvas masalams Flagman Bait Cooler

  • Gamintojas: Flagman
  • Prekės kodas: MMI0019
  • Prieinamumas: Laukti 2-3 dienas
Flagman

17.70€

Šios prekės šiuo metu neturime.

Aprašymas

Flagman Bait Cooler - speciali termo dėžutė skirta išlaikyti masalus, dipus, boilius ir jaukus šviežius bent 1-2 paras, net ir karštuoju metų laiku. Termo dėžute pagaminta iš karščiui atspauraus plastiko (nepraleidžia šilumos į dėžutės vidų) ir ją sudaro du pagrindiniai skyriai. Viršutiniame skyriuje saugomi masalai ir jaukai, apatinaime išdėstomi du šaldymo blokai. Viršutinė dežutė, kurioje yra trys skyreliai, fiksuojamas ant šaldymo blokų dviem šoniniais skląsčiais.

Viršutinės dėžutės dangtelis yra permatomas ir tai leidžia įvertinti masalo kiekį ir stovį neatidarius dėžutės. Apgalvotas šaldymo skyrelio forma ir dizainas leidžia greitai pakeisti šaldymo blokus dėžutėje. Šaldymo blokeliai pagaminti iš tvirto plastiko ir užpildyti specialiu skysčiu pasižyminčiu dideliu "šalčio talpumu". Skystis yra ekologiškas, o jo sudėtis sukurta Italijoje.

Prieš išvykstant į žvejybą, šaldymo blokelius būtina sudėti į šaldiklį ar šaldytuvo šaldymo kamerą, kur skystis pasiekia reikiamą temperatūrą. Kad pagerinti termoizoliaciją, dėžutės dugnas išklotas termo medžiaga, kuri sulaiko šiluma iš išorės ir nepraleidžia šalčio iš vidaus.

Matmenys: 19 x 19 x 8 cm.

Sensas
Okuma
Matrix
Daiwa
Lorpio
D-A-M
Drennan
Flagman
Gamakatsu
Volzhanka
Champion Feed
Owner
Traper
Marcel Van Den Eynde