GYVI MASALAI Plūdės Apranga Kitos prekės Pristatymas

Dovanų kuponas - žvejyba su Artūru Lapinsku!

  • Prekės kodas: KP10003
  • Prieinamumas: Sandėlyje <10
Feederis

99.00€

Aprašymas

Išpildykite žvejo svajonę! Bendra žvejyba su feederio entuziastu, sportininku, Artūru Lapinsku. + Gali nemokamai pasiimti vieną draugą/-ę!


Video matysite epizodą su Artūru, kaip jis pasakoja apie dugno skenavimą:Pratarmė:

Artūras - ne tipinis žmogus. Šiame projekte dalyvaujantis veikiau kaip filantropas. Jis teigia, jog kupono kaina tik atperka žvejybos išlaidas, o švietėjiška veikla užsiima norėdamas kelti bendrą feederio lygį Lietuvoje. 


Apie sportininką:

37 metai, Šiaulietis, vedęs, turi du vaikus.

Daugelio žūklės varžybų nugalėtojas ir prizininkas;


Stipriosios pusės:

Gaudymas feederiu upėse, ir ežeruose. Gaudymas dideliuose atstumuose.


Žvejybos trukmė: 

Apie 5 val. (Trukmė gali keistis priklausomai nuo oro sąlygų, kibimo ir kt. priežasčių).  


Ko tikiesi iš kupono savininko:

Žingeidaus, norinčio tobulėti žmogaus. Idealiu atveju tai žmogus, jau turintis patirties gaudant feederiu, norintis pradėti sportinės žvejybos kelią arba pagilinti jau turimas žinias;


Ko gali tikėtis iš bendros žvejybos:

Bendroje žūklėje Artūras pamokys jus jauko pasirinkimo subtilybių, išmokys kaip reikia teisingai skanuoti dugną. Detaliai paaiškins ir parodys kaip rišamos sistemos, kaip jaukinama ir gaudoma žuvi. Papasakos apie naudojamus įrankius, bei pakonsultuos, kokią geriausią žvejybos techniką pasirinkti su jūsų turima įranga ir patirtimi. 


Sąlygos:

Kuponas galioja iki 2022 m. Spalio 31 dienos, galite pasirinkti patogiausią laiką žvejybai, o mūsų kolektyvas suderins visas detales;

Bendra žvejyba derinama pagal sportininko treniruočių grafiką.

Apie norą panaudoti kuponą Žvejo Svajonei reikėtų pranešti prieš 2-3 savaites. Tuo metu mes susisieksime su Artūru ir duosime pasirinkimui kelias datas ir laikus, kuomet galima būtų suorganizuoti bendrą žvejybą.

Kelione iki sutartos žvejybos vietos (sau) rūpinasi pats dovanų kupono turėtojas. Jaukais ir masalais gali pasirūpinti pats dovanų kupono savininkas, arba bendrai sutarus - pasidalinti išlaidas jaukams ir masalams su Artūru. Tuo atveju jis pats parinks optimalius jaukus ir masalus žvejybai.

Kupono savininkas žvejybos metu turi būti blaivus, nevartoti alkoholio, negali būti apsvaigęs nuo psichotropinių ir/ar cheminių medžiagų.Sensas
Okuma
Matrix
Daiwa
Lorpio
D-A-M
Drennan
Flagman
Gamakatsu
Volzhanka
Champion Feed
Owner
Traper
Marcel Van Den Eynde